JALGPALL POEGLAPSED. Treener Silvar Luht

 
treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ALGETTEVALMISTAV ASTE teisipäev 14.30-16.00 Felixhall
  neljapäev 14.30-16.00 Felixhall
  reede 14.30-16.00 Felixhall
       
ETTEVALMISTAV ASTE ASTE teisipäev 16.00-17.30 Felixhall
  neljapäev 16.00-17.30 Felixhall
  reede 16.00-17.30 Felixhall
  laupäev 16.00-17.30 Felixhall
       
 TREENINGASTE teisipäev 17.30-19.00 Felixhall
  neljapäev 17.30-19.00 Felixhall
  reede 17.30-19.00

Felixhall

  laupäev 17.30-19.00 Felixhall

 

JALGPALL. Treener Silver Nõmmiksaar

treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ETTEVALMISTAV ASTE teisipäev 16.00-17.30 Felixhall
  neljapäev 16.00-17.30 Felixhall
  reede 16.00-17.30 Felixhall
       
TREENINGASTE teisipäev 17.30-19.00 Felixhall
  neljapäev 17.30-19.00 Felixhall
  reede 17.30-19.00 Felixhall

 

 KERGEJÕUSTIK. Treener Lea Vilms

treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ALGETTEVALMISTAV ASTE teisipäev 15.00-16.30 PÜG võimla
 1-3. klass neljapäev 15.00-16.30 PÜG võimla
       
ETTEVALMISTAV ASTE esmaspäev 15.30-17.00 Felixhall
 4-6. klass kolmapäev 15.30-17.00 Felixhall
  reede 15.00-16.30 Felixhall
       
TREENINGASTE esmaspäev 17.00-19.15 Felixhall
  teisipäev 17.00-19.00 PÜG võimla
  kolmapäev 17.00-19.00 Felixhall
  neljapäev 17.00-19.15 PÜG võimla
  reede 16.30-18.30 Felixhall

 

MAADLUS. Treener Arved Külanurm

treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ALGETTEVALMISTAV ASTE teisipäev 12.40-13.40 Felixhalli maadlussaal
 1. klass kolmapäev 13.35-14.35 Felixhalli maadlussaal
ALGETTEVALMISTAV ASTE esmaspäev 13.25-14.25 Felixhalli maadlussaal
2. klass neljapäev 13.25-14.25 Felixhalli maadlussaal
       
TREENINGASTE esmaspäev 18.00-20.00 Felixhalli maadlussaal
  teisipäev 18.00-20.00 Felixhalli maadlussaal
  kolmapäev 18.00-20.00 Felixhalli maadlussaal
  neljapäev 18.00-20.00 Felixhalli maadlussaal

 

SUUSATAMINE. Treener Eno Vahtra

treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ALGETTEVALMISTUS teisipäev 14.30-16.00 PÜG harjutusväljakud
  kolmapäev 14.30-16.00 Kuningamäe terviserajad
  reede 14.30-15.30 PÜG harjutusväljakud
       
ETTEVALMISTAV teisipäev 16.00-17.30 PÜG harjutusväljakud
  kolmapäev 16.00-17.30 Kuningamäe terviserajad
  reede 15.30-17.00 PÜG harjutusväljakud
       
TREENINGASTE teisipäev 17.30-19.30 PÜG harjutusväljakud
   kolmapäev 17.30-19.30 Kuningamäe terviserajad
  reede 17.00-19.00 PÜG harjutusväljakud

 

VÕRKPALL. Treener Toivo Uusna

treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ALGETTEVALMISTUS esmaspäev 16.00-17.30 Felixhall
  kolmapäev 15.00-16.30 Felixhall
  neljapäev 15.00-16.30 Felixhall
       
TREENINGASTE esmaspäev 17.30-19.30 Felixhall
  teisipäev 17.15-19.15 Felixhall
  kolmapäev 17.00-19.00 Felixhall
  neljapäev 17.00-19.00 Felixhall
  reede 17.00-19.00 Pisisaare Spordikeskus

 

MAADLUS. Treener Johanna Kikkas

treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
TREENINGASTE esmaspäev 18.00-20.00 Felixhalli maadlussaal
  teisipäev 18.00-20.00 Felixhalli maadlussaal
  kolmapäev 18.00-20.00 Felixhalli maadlussaal
  neljapäev 18.00-20.00 Felixhalli maadlussaal
  reede 18.00-20.00 Felixhalli maadlussaal