JALGPALL POEGLAPSED. Treener Silvar Luht

 
treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ALGETTEVALMISTUS teisipäev 14.30-16.00 Jalgpallistaadion
  neljapäev 14.30-16.00 Jalgpallistaadion
  reede 14.30-16.00 Jalgpallistaadion
       
ETTEVALMISTAV ASTE teisipäev 16.00-17.30 Jalgpallistaadion
  neljapäev 16.00-17.30 Jalgpallistaadion
  reede 16.00-17.30 Jalgpallistaadion
  laupäev 16.00-17.30 Jalgpallistaadion
       
TREENINGASTE      
  teisipäev 17.30-19.30 Jalgpallistaadion
  neljapäev 17.30-19.15 Jalgpallistaadion
  reede 17.30-19.30

Jalgpallistaadion

  laupäev 17.30-19.15 Jalgpallistaadion

 

JALGPALL. Treener Silver Nõmmiksaar

treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ETTEVALMISTAV esmaspäev 17.30-19.00 Kunstmuruväljak
POISID kolmapäev 17.30-19.00 Kunstmuruväljak
  reede 17.30-19.00 Kunstmuruväljak

 

 KERGEJÕUSTIK. Treener Lea Vilms

treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ALGETTEVALMISTAV ASTE teisipäev 15.00-16.30 PÜG harjutusväljakud
  neljapäev 15.00-16.30 PÜG harjutusväljakud
       
ETTEVALMISTAV ASTE esmaspäev 16.30-17.00 PÜG harjutusväljakud
  kolmapäev 16.30-17.00 PÜG harjutusväljakud
  reede 15.00-16.30 PÜG harjutusväljakud
       
TREENINGASTE esmaspäev 17.00-19.15 PÜG harjutusväljakud
  teisipäev 17.00-19.00 PÜG harjutusväljakud
  kolmapäev 17.00-19.05 PÜG harjutusväljakud
  neljapäev 17.00-19.15 PÜG harjutusväljakud
  reede 16.30-18.30 PÜG harjutusväljakud

 

MAADLUS. Treener Arved Külanurm

treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ALGETTEVALMISTUS teisipäev 12.00-13.00 Felixhalli maadlussaal
  teisipäev 12.00-13.00 Felixhalli maadlussaal
 1-3 klass neljapäev 13.00-14.00 Felixhalli maadlussaal
       
TREENINGASTE esmaspäev 18.00-20.00 Felixhalli maadlussaal
  teisipäev 18.00-20.00 Felixhalli maadlussaal
  kolmapäev 18.00-20.00 Felixhalli maadlussaal
  neljapäev 18.00-20.00 Felixhalli maadlussaal
  reede 18.00-20.00 Felixhalli maadlussaal

 

SUUSATAMINE. Treener Eno Vahtra

treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ALGETTEVALMISTUS esmaspäev 15.30-17.00 PÜG harjutusväljakud
  teisipäev 15.30-17.00 PÜG harjutusväljakud
  neljapäev 15.30-17.00 PÜG harjutusväljakud
       
TREENINGASTE esmaspäev 17.00-19.00 PÜG harjutusväljakud
  teisipäev 17.00-19.00 PÜG harjutusväljakud
  neljapäev 17.00-19.00 PÜG harjutusväljakud

 

VÕRKPALL. Treener Toivo Uusna

treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ALGETTEVALMISTUS esmaspäev 15.00-16.00 Felixhall
  teisipäev 15.00-16.00 Felixhall
  neljapäev 14.00-15.00 Felixhall
       
TREENINGASTE esmaspäev 18.00-20.00 Felixhall
  teisipäev 18.00-20.00 Felixhall
  kolmapäev 18.00-20.00 Felixhall
  neljapäev 18.00-20.00 Felixhall
  reede 18.00-20.00 Felixhall

 

VÕRKPALL TÜDRUKUD. Treener Annika Seppa

treeninggrupp päev kellaaeg treeningpaik
       
ETTEVALMISTAV ASTE esmaspäev 16.00-17.30 Felixhall
  teisipäev 15.00-16.30 Felixhall
  kolmapäev 16.00-17.30 Felixhall
  neljapäev 15.00-16.30 Felixhall
       
TREENINGASTE esmaspäev 17.30-19.00 Felixhall
  teisipäev 16.30-18.00 Felixhall
  kolmapäev 17.30-19.00 Felixhall
  neljapäev 16.30-18.00 Felixhall